Tuukrid leidsid Virtsu-Kuivastu praamilt vette kukkunud mehe surnukeha

Tuukrid leidsid täna Virtsu-Kuivastu praamilt Tõll vette kukkunud 24-aastane mehe surnukeha, teatas politsei.

“Anname kahetsusega teada, et 24-aastane mees leiti surnuna. Tema surnukeha tõid Muhu vabatahtliku merepäästeüksuse tuukrid veest välja täna kella 18 ajal,” teatas politsei pressiesindaja. “Avaldame hukkunud noormehe lähedastele kaastunnet.”

Surnukeha leiti merepõhjast Kuivastu sadamakai läheduses ning see saadetakse surma põhjuse selgitamiseks ekspertiisi.

Täna kella 12.15 ajal sai Merevalvekeskus teate Virtsu-Kuivastu praamilt Tõll vette kukkunud või hüpanud mehest. Juhtum leidis aset sadamakai läheduses, kui praam oli jõudmas Kuivastu sadamasse.

24-aastase mehe kadumine selgus, kui temaga koos olnud tuttav läks Kuivastus praamilt maha ja avastas, et mees praamilt maha ei tulnud.

Laeva kaamerate salvestisi kontrollides selgitati välja, et mees ei ole praamilt maha läinud ja sadamakaamera salvestiselt on näha, et kell 10.39 hüppab või kukub praami välistekil viibinud mees vette.

“Meest asusid peale teate laekumist otsima Muhu vabatahtlikud merepäästjad ja samuti Kuressaare merepäästepatrull. Lisaks kontrollis piirkonda PPA lennusalga lennuk,” rääkis Kuressaare politseijaoskonna välijuht Andres Vassar. Hiljem saabusid otsingutele tuukrid, kes mehe surnukeha ka leidsid.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.