NOORTE MÄSS TÖÖTURUL: tööaeg olgu paindlik, ülesanded mängulised ning ülemus sõbralik

Keskealised juhid on hädas noorte alluvatega, kes ei taha üheksast viieni tööl käia, küsivad liiga palju miks-küsimusi ja on teistsuguste ootustega kui noored paarkümmend aastat tagasi. Kuidas saada noored tööle? Ole valmis pakkuma paradiisi. Pikemalt loe tänasest Maalehest.

Veel värskes Maalehes:

Rafineerimistehases töötanud eestlane: reostust on päris palju

Kahes Soome biorafineerimistehases töötanud eestlane kirjeldab seda, mida võõras silm tootmishoonetes ei näe. Ta leiab, et hoolimata abinõudest võivad seesugused tehased loodust reostada.

Mailis Reps: lasteaiakohustuse eest vanemad raha ei maksa

Haridusminister Mailis Reps ütles Maalehele antud intervjuus, et vanematele ranget sundi laps lasteaeda viia olema ei saa. Omavalitsus koos riigiga peab pakkuma elupaigas lasteaiakohta.

Tänavune õunasaak on ohus

Õunapuud õitsesid tänavu rikkalikult ja väga kiiresti, mis ei ole tingimata hea märk ega ennusta suurt saaki – mesilastel ei jäänud aega õisi tolmeldada ning juba praegu teeb kurja pikalt kestnud kuivus.

Turulegendi tunnused: alati kohal ning teab, mida, kui palju ja kellele

Turg on koht, kus toimetavad legendaarsed kaupmehed ja müüjannad, igaühel rääkida lahedad lood. Ostjad teavad neid ja nemad ostjaid. Maaleht käis nende legendidega kohtumas.

Siseminister: dokumendijärjekorrad saavad poole lühemaks

Maalehe enam kui kuu pikkune tegevus dokumenditaotluse järjekordade vähendamiseks toob tulemuse: siseminister Andres Anvelt lubab jaanipäevaks vähendada Tallinna büroodes keskmise ooteaja 30 minutini.

Põllulinde jääb tasapisi aina vähemaks

Põllulinde jääb iga aastaga üha vähemaks ning seetõttu on võitluslikumad linnukaitsjad sarnaselt raierahuga metsades lindude pesitsemise ajal välja käinud mõtte kehtestada põllurahu.

Leedukad on mahetootmises Eestist ette jõudnud

Euroopa suurima mahetootja Auga Groupi kasutuses on 38 000 hektarit mahedat põllumaad – sama palju kui Eesti kõikide mahetootjate maheviljapõlde kokku.

Uus põllumajanduseelarve: raha ühest taskust teise

Pärast aastat 2020 ootab põllumehi ees otsetoetuste kasv, samas vähenevad maaelu arenguks ette nähtud toetused.

Keda ennustab MM-i võitjaks JALGPALLILEGEND MART POOM?

Mart Poom kamandati kohe esimesel treeningul väravasse ja sinna ta jäi. Karjääri kõrghetkel oli ta väga-väga kuulus, kuid jäi tagasihoidlikuks ja südamlikuks. Tema mõju Eesti jalgpallile on tohutu. Järgmised neli nädalat kulutab Mart Poom aga hulga aega jalgpalli MMile. Keda ta ennustab võitjaks?

Müts pähe, veepudel ligi ja siesta päevaplaani – nii elab kuuma aja üle

Seadus ei ütle, millise temperatuuriga tööd teha ei tohi. Aastakümneid tagasi loeti selleks piiriks 28, füüsilise töö puhul 24 soojakraadi. Maalehe terviserubriik kirjutab, kuidas saada hakkama suvekuumusega.

Pikemalt loe Maalehest. 

One Response to "NOORTE MÄSS TÖÖTURUL: tööaeg olgu paindlik, ülesanded mängulised ning ülemus sõbralik"

  1. Kodanik   14. juuni 2018 at 10:26

    Pakkuge neid üheksast viieni töö kohti väikelaste vanematele. Haapsalus on pea võimatu leida tööd E-R 8:00-17:00

    Vasta

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.