Läänemaa koolid võistlesid kergejõustikus

Läänemaa koolispordi liidu võistlused kergejõustikus peeti 23. mail Haapsalus, kus olid võistlemas üheksa kooli noored sportlased.

2006-2007 sündinud tüdrukutest oli tegi väga hea võistluse Karen Loorens Oru koolist, võites kuldmedali kaugushüppes, 60m jooksus, kõrgushüpes ja 600m jooksus.

Marta Klooster Uuemõisa algkoolist sai hõbeda 60m jooksus, kaugushüppes, palliviskes ja 3. koha 600m jooksus.

Emily Saskia Pets Oru koolist võitis palliviske. Carolina Treu Kullamaalt oli 3. 60m jooksus ja kaugushüppes.

Poistest paistis silma Gregori Saarna Haapsalu põhikoolist, võites kõrgushüppe, 60m jooksus oli ta 3. Uku Toomas Rand võitis 60m jooksu ja palliviske.

Oskar Pisnenko sai kolm hõbedat: kaugushüppes, kõrgushüppes ja 60m jooksus. Kevin Matteus Kullamaalt võitis kõrgushüppe.

2004-2005 sündinud tüdrukutest oli kõige tublim Maily Märss Ridala põhikoolist, kes võitis 60m jooksu, kaugushüppe, kuulitõuke ja palliviske ning oli kõrgushüppes 2. ja 600m jooksus 3.

Emma-Kathrina Hein Haapsalu põhikoolist võitis kõrgushüppe ja 600m jooksu ning oli 3 kaugushüppes, 60m jooksus ja palliviskes. Anneli Bankier Uuemõisa algkoolist sai kolm hõbemedalit: 60m ja 600m jooksus ja palliviskes.

Poiste kuulitõuke võitis Karl Markus Liiv Haapsalu põhikoolist ning sai hõbeda kõrgushüppes ja palliviskes. Egor Kasepõld Ridala põhikoolist võitis 60m jooksu.

Palliviske võitis Martin Toomsalu ja oli 3. 1000m jooksus. Kaugushüppe võitis Matteus Kalda Haapslau põhikoolist ning kõrgushüppes Tanel Toomemägi Ridala põhikoolist. Toomemägi sai ka 60m jooksus pronksi.

Risto Trik Haapsalu põhikoolist sai hõbeda kaugushüppes ja 60m jooksus. Oliver Metsar-Villakov (Haapsalu põhikool) võitis 1000m jooksu. Kaugushüppes võitis Matteus Kalda Haapsalu põhikoolist.

2002-2003 sündinud tüdrukute seas jagasid medalid Haapsalu põhikooli tüdrukud. Hanna-Liisa Salf võitis kulla 100m ja 800m jooksus, hõbeda odaviskes ning pronksi kõrgushüppes ja kaugushüppes.

Annabel Moor võitis kulla kõrgushüppes, hõbeda kaugushüppes ja 100m jooksus, pronksi kuulitõukes. Eliis-Maria Koit võitis kaugushüppe ja sai kuulitõukes ja kõrgushüppes hõbeda. Laura-Liis Jõgar Nõva põhikoolist oli võidukas kuulitõukes ja sai 100m jooksus pronksi.

Poistest sai Sebastian Juhan Liiva Haapsalu põhikoolist kuldmedali 100m jooksus ja kaugushüppes, hõbeda kuulitõukes ja pronksi kõrgushüppes. Mihkel Türnpu Oru koolist võitis kõrgushüppe ja kuulitõukke ning oli 2. 100m jooksus ja 3. kaugushüppes. Jarmo Lempe võitis 1500m jooksu ja Eric Mattias Hein oli parim odaviskes.

Kaja Ladva

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.