Läänemaa Jalgpalliklubi võitis Betsafe’i penaltilahingu

Laupäeval, 19. mail oli klubijalgpalli pidupäev, mille raames peeti ka Betsafe’i penaltilahing. Sellest võttis tänavu osa 17 Eesti jalgpalliklubi.

Läänemaa JK osales kolmeliikmelise võistkonnaga, mille koosseisu kuulusid Hendrik Siht, Bert Rotberg ja Artur Matto.

Võistkonnad jaotati nelja alagruppi, kust edasi veerandfinaalidesse pääsesid iga grupi kaks paremat. Läänemaa oli alagrupis klubiga FC Puhkus Mehhikos (Rahvaliiga), FC Kose (III liiga) ja Tallinna FC Olympic Olybetiga (IV liiga). Ainus kaotus alagrupis tuli FC Puhkus Mehhikos vastu, kellele jäädi pärast kolmandat ringi löömist 10:11 alla.

Teine koht alagrupis tähendas edasipääsu veerandfinaali, kus tuli vastu Tallinna FC Zapoos (III liiga), kes kindlalt alistati.

Poolfinaalis alistati 3:1 Märjamaa Kompanii (IV liiga) ning finaalis, mis toimus A. le Coq Arenal karikafinaali vaheajal, võeti revanš mehhiklaste vastu, kes sel korral 3:2 alistati.

Kolmandale kohale tuli JK Tallinna Kalev (Premium Liiga), kes alistas pronksimängus Märjamaa Kompanii 3:1.

Esikoht tõi endaga kaasa karika ja võimaluse soetada klubile 750€ väärtuses mänguvorme või varustust.