Haapsalus korraldatakse kaks õpilasmaleva rühma

Sel suvel korraldab Haapsalu linn koostöös sihtasutusega Õpilasmalev kaks malevarühma. Õpilasmalev on suvelaager, mis ühendab töötamist ja spordi- ning kultuuritegevusi. Töötamine on malevanoorele tasustatud ja ühistegevuste eesmärk on meeskonna loomine. Noored ööbivad oma kodus ning tulevad tööle ise.

Malevasse on oodatud 15-17-aastased Haapsalu noored, ühte rühma saab kuni 15 noort.

Põhiliselt tehakse heakorratöid Haapsalu linnas (promenaadil, Kastani parkmetsas jms).

Esimene rühm toimetab 25. juuni kuni 6. juuli, teine rühm 9.-22. juuli. Töötatakse esmaspäevast reedeni, tagatud on lõunasöök ja pärastlõunased ühistegevused.

Lisaks osalevad mõlemad Haapsalu malevarühmad koos Tallinna malevarühmadega õpilasmaleva riigikaitseprogrammis, milleks on väljasõit Tallinnasse ja riigikaitselaager Harjumaal. Riigikaitsetegevusi viivad läbi tegevkaitseväelased ja instruktorid. Esimese vahetuse malevarühmale on programm 28. juuni kuni 1. juuli ja teisele 19.-22. juuli (vt õpilasmaleva riigikaitseprogrammi kohta siit).

Haapsalu malevlased on oodatud ka üle-eestilisele õpilasmalevate kokkutulekule 14.-16. augustil Ruunaverre, kus toimuvad võistlused, ühistegevused ning kontserdid.

Registreerimiseks Haapsalu õpilasmaleva rühmadesse tuleb täita avaldus ning saata see haapsalunoor@gmail.com või tuua Haapsalu Noorte huvikeskusesse (Wiedemanni 4, E-R kl 14-20). Registreerimine on kuni 21. maini. Pärast seda võetakse malevarühmadesse soovijatega ühendust ning antakse teada, kas said koha . Vajadusel viiakse läbi tööintervjuu.

Mai lõpul avatakse registreerimine töölaagrisse, kuhu on oodatud 11-14-aastased Haapsalu noored. Töölaager toimub sel aastal augustis ja põhiliseks töövaldkonnaks on heakorratööd linnas.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.