Läänemaa ja Hiiumaa U10 jalgpallurid pidasid sõpruskohtumise

Eelmisel laupäeval kohtusid Wiedemanni spordihoones Läänemaa Jalgpalliklubi ja Hiiumaa Spordikooli 2009. sünniaastaga noored jalgpallurid. Mõte selline sõpruskohtumine teha tekkis märtsi alguses, kui praamiliiklusest tekkinud tõrked Hiiumaa lapsed Haapsalus peetud saaliturniirilt eemale jätsid.

Hiiumaa Spordikooli 2009. vanusegrupi poisid. F: Kaidi Talts

Mõlemad klubid panid välja kaks võistkonda. Võistkonnad mängisid omavahel kaks korda 15 minutit. Võistluste peamine rõhk oli mängupraktika saamisel ja mängurõõmul.

Läänemaa JK teises võistkonnas olid platsil lapsed, kes valdavalt alles 1. klassis õpivad ja turniiridel seni aasta nooremas vanuseklassis võistlenud on. Sellele vaatamata olid nad palli taga ajades kohati innukamadki kui aasta vanemad.

Hiiumaa Spordikooli treener Tanel Lips oli vahva miniturniiri ja heade mängude eest tänulik ning kutsus Haapsalu lapsi vastukülaskäigule.

Läänemaa Jalgpalliklubi selle vanuserühma trennilastele oli sõpruskohtumine talvehooaja lõpuürituseks, sest sellest nädalast minnakse taas kunstmuruväljakule.

Sel hooajal algaval kõigis vanuseklassides Eesti noorte meistrivõistluste mängud tavapärasest veidi varem ning seetõttu on oluline enne välistingimustega harjuda.

Triin Vellemäe
Läänemaa Jalgpalliklubi

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.