MAALEHT: Suur kriis poodides

Värskes Maalehes on läbi mitme lehekülje kirjutatud suureks teemaks Eesti levinuima ameti esindajate kriis. Jutt on poemüüjatest, keda lähiaastatel vajatakse ainuüksi Tallinnas üle 5000 lisaks. Kuid tasuks pakutakse neile vaid nigelat palka ja valutavaid jalgu. Muudatused puudutavad ka iga ostjat.

Leht toob välja ka viis võimalust, mis tooks müüjaid juurde või tõstaks nende palka.

Roheline tuli tselluloositehasele: mitu omavalitsust suisa ootavad puidutöösturitelt kõnet

Kuigi Tartu ütles tselluloositehasele totaalse “ei”, leidub Eestis linnu ja valdasid, kes oleks nõus hiigelkombinaadi rajamiseks päevapealt läbirääkimisi alustama. Vaata Maalehest, kas sinu koduvald võtaks tselluloositehase rõõmuga vastu.

5 elujuhtumit Lembit Ulfsakiga peaosas

Aasta tagasi, 22. märtsil, lahkus Lembit Ulfsak taevastele mängu­maadele.  Tema kursuse­vend ja sõber Väino Uibo meenutab Maalehes aastakümnete tagusest ajast lustakaid lugusid näitleja elulavalt.

Uuring avastas põhja- ja pinnaveest umbrohumürgi, mida Eestis ei müüda

Äsja valminud uuring näitas, kui suures koguses jõuavad Eesti pinna- ja põhjavette taimekaitsevahendite jäägid. Üllatavalt palju on vees ainet, mille sisaldusega tooteid Eestis ei müüda. Maaleht uuris, millega võib-olla tegu.

Kahe veebikaubamaja ühinemine viib rohkem Eesti kaupa Soome

Üheksa aasta eest Eestis tegevuse lõpetanud Hobby Hall on ringiga meie tarbijate juures tagasi, kuid nüüd mitte enam eraldiseisva postimüügikaubamajana, vaid Hansapostiga ühinenult. Kahe tuntud veebikaubamaja ühinemine kiirendab veelgi e-kaubanduse jõudsat kasvu, mis on postkontorid juba praegu kujundanud pakikontoriteks.

Keemiarünnak: Moskva sõnum ära andjatele?

Esimest korda on ühe NATO riigi pinnal kasutatud inimeste vastu sõjalist närvi- mürki. Suurbritannia peab juhtumit ülitõsiseks, Venemaa aga naeruvääristab süüdistusi, kirjutab Argo Ideon.

Teadlased otsivad lahendusi võltsitud toiduainete tuvastamiseks

Miks ilusad, värvilised ja selged toiduained võivad osutuda võlt­singuteks, selgitavad Tartu Ülikooli teadlased Maalehes.

Austria ärimehed ostavad jälle piimafarme kokku

Austria investorite haldusfirma OÜ Vaklak ostis hiljuti Eesti ühe parima piimakarjaga Torma POÜ. Vaklaki portfellis on nüüd üheksa Eestimaa piimafarmi.

EV100 läbi numeroloogia: arvud valitsevad maailma kaheteistaastase intervalliga

Eesti riik on ajale väga edukalt vastu pannud. Lisaks õnnelikele kokkusattumistele ja eestlaste kõrgele haridustasemele ei saa unustada ka numeroloogiliselt soodsat seisu, tänu millele ilmnes võimalus nii Eesti omariikluse tekkeks kui ka iseseisvuse taastamiseks. Karl Kello vaatleb Eestit läbi numeroloogia.

Loe pikemalt Maalehe digilehest.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.