Haapsalu neiu Jennifer Marisse Cohen võistleb sel pühapäeval superstaari saates edasipääsu eest

Jennifer Marisse Cohen. F: TV3

Sel pühapäeval on TV3 saates “Eesti otsib superstaari” esimene stuudiovoor, kus superstaariks soovijate edasipääs sõltub televaatajaist. Üles astuvad 10 noort naist, kelle seas on ka 18-aastane Jennifer Marisse Cohen Haapsalust.

Läänlased on oodatud Coheni poolt hääletama. Saade algab pühapäeval kl 19.30. 

3-aastaselt Haapsalus DO-RE-MI Laulustuudios lauluteed alustanud Tallinna 32. keskkoolis 12. teatriklassis õppiv Jennifer arendab end Meero Muusiku erahuvialakoolis ning lisaks on õppinud Georg Otsa muusikakoolis. Jennifer mängib klaverit.

Oma iidoliteks peab ta Joss Stone’i, Amy Winehouse’i, Etta James’i, Kadri Voorandit ja Hedvig Hansonit. Avatud, ausa ja ekstravertse loomuga Jennifer on pärit kaugete juurtega perest: tema isa on ameeriklane ning tüdrukul on kaks kodakondsust. Jennifer on vegan ning usub, et kõik inimesed ja loomad siin maamuna peal on võrdsed. Neiu on ühest kõrvast kurt, ent see ei sega kuidagi tema suurt laulukirge.

“Olen titest saati vaadanud audition-stiilis telesarju ning imetlenud seda. Tahan saada kriitikat, olgu see siis halb või hea. Leian, et Eesti muusikamaastikule oleks tarvis veel rohkem tugevaid ja ägedaid naisi, kellel on peale ilusa hääle ka midagi tarka öelda, kes tahaksid oma platvormiga midagi ära teha. Just seda mina tahangi teha,” tutvustab end Cohen.

Saatejuht on Karl-Erik Taukar ja televaatajail aitavad otsust teha kohtunikud Eda-Ines Etti, Koit Toome ja Mihkel Raud.

Allikas: TV3

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.