Haapsalus tuleb 7. aprillil suurejooneline Kevadball

Sooviga taaselustada Haapsalu traditsioonilist balli toimub 7. aprillil kultuurikeskuses Haapsalu Kevadball, mille eesmärgiks on tuua linna toredat kevadist melu.

See on mõeldud nii kohalikule kui ka väljast tulijale – igaühele, kes oskab lugu pidada elu ilusatest hetkedest ning armastab neid teistega jagada. See on hetk, mil argipäevast korraks välja astuda, seada end pidurõivasse (naistel pidulik õhtukleit, meestel tume ülikond) ja nautida erilist õhkkonda.

Õhtut tulevad juhtima intelligentsema huumori poolest tuntud Mart Juur ja Peeter Oja. Õhtu jooksul astub lavale terve rida Haapsalu kohalikke talente. Muuhulgas on esindatud Argentina tango, Kirke võimlemisklubi, T-Studio ja Black Coffee. Väärilise muusikalise avalöögi annab Cyrillus Kreegi nim. Haapsalu muusikakooli keelpillikvartett.

Tantsuks mängib peaesinejana ansambel Trio Comodo. Trio Comodo on kolmest vennast koosnev ansambel, mis mängib nii klassikalist kui ka pop-muusikat. Neil on oskus anda klassikalistele instrumentidele ja muusikale, mida nende peal on võimalik mängida, täiesti teine tähendus. Lakkamatu põnevuse ülevalhoidmiseks kasutavad trio liikmed oma kontsertidel ka elektroonilisi instrumente ning efekte, mis panevad fantaasiameeled enneolematult liikuma ning viivad mõtetes paikadesse, kus sa pole varem käinud…

Pärast keskööd astub diskoripulti Mart Juur ja jätkub juba varasemalt Haapsalu inimeste südamed võitnud back-to-back disko. Kuna aprilli algus on reeglina jahe, otsustati järelpidu teha samas hoones, et ennekõike daamidel mugavam oleks ja kleitides-kontsades vähem rändamist oleks.

Kõigele eeltoodule lisaks pakub Haapsalu Kevadball ka võimalust panustada ühiskonna arengusse. Nimelt toimub Kevadballil loterii, mille tuluga toetatakse Starter@Haapsalu ettevõtlusprogrammis osalevate TLÜ Haapsalu kolledži üliõpilaste parima äriidee elluviimist.

“Starter on äriidee arendamise programm, mis on disainitud koostöös kaheksa Eesti ülikooliga ning mille eesmärk on toetada ettevõtluspädevuse edendamist eri haridusastmetes ja Eesti linnades. Programmi viiakse läbi lisaks Tallinnale ka Haapsalus, Pärnus ja Virumaal, ikka selleks, et ergutada ettevõtlikkust ka teistes paikades peale Tallinna,” rääkis TLÜ Haapsalu kolledži õppe- ja arendusjuht Heli Temper, kes on ühtlasi ka programmi Haapsalu-poolne kontaktisik.

Alustava Starter programmi ettevõtja tegevust on ettevõtjatel võimalik toetada oma toodete panustamisega loterii auhindadeks. Balli külalised aga saavad kogu õhtu vältel soetada loteriipileteid ning võita põnevaid auhindu.

Kevadballi pääse maksab kuni naistepäevani ehk 8. märtsini 25 eurot ja see sisaldab tervitusjooki, väikest ampsu ja kogu programmi. Alates 9. märtsist maksab pääse 35 eurot ja ürituse toimumispäeval maksab pääse 45 eurot.

Lisaks on võimalik soetada VIP-pääse hinnaga 60 eurot. Sellega on tagatud pääs VIP-alale, kus ootab rikkalik bufeeõhtusöök veiniga. NB! VIP-pääsmete arv on piiratud!

Pileteid saab osta Hetkepüüdja kauplusest aadressil Karja 6, Haapsalu, ja veebist aadressil https://fienta.com/et/haapsalu-kevadball.

Balli korraldab koostöös Haapsalu kultuurikeskuse ja Haapsalu linnavalitsusega JCI Haapsalu (Haapsalu Ettevõtlike Noorte Koda).

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.