Läänemaa JK noortel oli edukas nädalavahetus

Läinud nädalavahetused osalesid Läänemaa JK U13, U10 ja U9 noored jalgpallurid kolmes eri vanusegrupis neljal turniiril.

Laupäeval olid esimesena platsil 2006 sündinud poisid, kes osalesid juba kümnendat korda Lihulas peetud Taebla Auto Karikasarja turniiril. Võistkond koosseisus Robi Suder, Arti Viispert, Orm Robert Rammul, Oliver Mark, Otto Villem Valdmann, Karl Kikas ja Tõnu Robert Rand vastastele eriti võimalusi ei andnud ja sai teenitud esikoha.

Läänemaa JK 2010 sündinud poisid võitsid Raplamaa Saalikarikatelt 1. koha. Fotol koos treeneriga. F: erakogu

Pärastlõunal olid samal turniiril palli taga ajamas Läänemaa 2009. aastal sündinud poisid. Nende alagrupis oli pinget juba rohkem, sest vastaste seas ka FC Paide, Pärnu JK Kalev ja samuti Haapsalus treenivad JK Kratid. Turniiril sümpaatset mängu näidanud Paide poistega tehti viik, teisi vastaseid suudeti võita ja nii ka turniirivõit kätte võidelda.

Võiskonnas mängisid Jan Rääli, Marten Alvin Keldrima, Kaspar Järvi, Laur Urbas, Drevon Küttim, Vladislav Negrub, Sander Rüütle.

Pühapäeval alustasid võistlemist esimesena samuti 2006 sündinud poisid, kes sel aastal Muhus peetud Saaremaa Sõbrapäevaturniiril osalesid. Tegemist on turniiriga, mis on igal aastal sisehooaja võistluskalendrisse kuulunud. Esikolmikusse on jõutud pea alati, kuid turniirivõit tuli esmakordselt.

Võistkonda esindasid Robi Suder, Arti Viispert, Tristan Liias, Uku Toomas Rand, Markus Roomet, Oliver Mark.

Pühapäeva pärastlõunal olid Raplas võistlustules 2010 sündinud poisid. Seitsme võistkonnaga Raplamaa Saalikarikatel mängisid kõik kõigiga läbi ning paremusjärjestus kujunes punktide alusel.

Turniiril näitasid väga häid mänguoskusi nii FC Tiigrid, FC Flora, Pärnu JK Poseidon kui ka Saue JK. Enne viimaseid mänge oli neli võistkonda, kel võimalus esikolmikusse saada, nende seas ka Läänemaa JK. Viimases kohtumises Poseidoni lastega tehti viik ning võitja väljaselgitamiseks võeti ette turniiril löödud väravaid. Läänemaa lõi kuues mängus kokku 19 väravat ning enda väravasse oli palli lasknud üheksal korral. See tulemus andis, mõneti üllatuslikult nii korraldajale, toetama tulnud vanematele kui ka vastastele, uhke turniirivõidu.

Oma esimese turniirivõidu sai võistkond, kus mängisid Kenerth Paes, Alexander Eberle, Ken Marten Jaaku, Andri Rüü, Laur Urbas, Aaron Martin, Aleksander Martin.

Triin Vellemäe
Läänemaa JK

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.