Läänemaa muuseumiuudised: uus näitus, koolivaheaja programm, tulekul on puitfassaadi koolitus

Koolivaheajal ei pea ükski laps igavust tundma. 25. veebruarist 4. märtsini on Iloni Imedemaal iga päev vahvaid teatriteemalisi töötube, meisterdamisi ja mänge.

1. märtsil tuleb külla Sussiteater etendusega “Mina ja mina”. Koolilastele kehtib vaheajal sooduspilet 3 €, saadaval on ka 10 korra pääsmed hinnaga 15 €. Tere tulemast!

Vaata lähemalt

Uus näitus Haapsalu raekojas

Alates 28. veebruarist näeb Haapsalu raekojas näitust “1982”. Näitus keskendub ühele aastale sajandivanuse Eesti Vabariigi ajaloos. Aasta 1982 esindab sellel ajateljel 48 aastat kehtinud Nõukogude Eestit – pea kaks põlvkonda kestnud okupatsiooniaega. Ants Maripuu (1952-2015) kõnekad argielufotod annavad läbilõike toonastest inimestest oma unistuste ja pürgimustega, mis ei hoolinud valitsevast võimust ega ideoloogiast.

Vaata lähemalt

Puitfassaadi hoidmise koolitus

L, 17. märtsil kell 12 on Sihtasutuse Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid ruumides, aadressil Jaani 2 praktiline koolitus ajaloolise puitfassaadi eest hoolitsemise töövõtetest. Koolitusele on oodatud ajalooliste puitmajade omanikud ja teised huvilised. Koolituse viib läbi Hiiumaa muinsuskaitseameti vaneminspektor Karin Kirtsi. Info ja registreerumine: karin.magi@salm.ee; 5919 6712.

Vaata lähemalt

Meenutame Helju-Laine Sarnet Zauramit

L, 17. märtsil kell 14.00 toimub Ants Laikmaa muuseumis koosviibimine, mis on pühendatud meie seast hiljuti lahkunud kunstipedagoogile ja kunagisele pallaslasele Helju-Laine Sarnet Zauramile.

Vaata lähemalt

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.