Kalju Aigro jõudis Lätis ITFi seenioride tenniseturniiril finaali

Kalju Aigro ja Vello Kuhi võtsid osa ITFi seenioride turniirist Munchausen Cup Lätis, Adažis.

Aigro näitas oma vanuseklassis 70+ head taset, alistades veerandfinaalis Venemaa meistri Vladimir Raschupkini kahes setis 6:4, 6:1.

Poolfinaalis üle kahe tunni kestnud mängus oli Aigro lõpuks parem leedukas Jonas Leskeviciusest 6:3, 4:6, 6:3.

Pärast mängu sai Kalju 45 minutit puhata ja seejärel pidi väljakule minema finaaliks poolaka Witold Gluszuki vastu. Energiavarud said aga selleks mänguks otsa ja puhanud poolaka vastu oli Kalju seisul 3:5 esimeses setis sunnitud loobuma.

Vello Kuhi alistas 65+ vanuseklassis esimeses ringis lätlase Viktors Girssonsi 6:0, 6:0 ja läks veerandfinaalis kokku turniiri hilisema võitja sakslase Hans Hoermanniga. Ligi kaks tundi kestnud mängus tuli leppida vastase paremusega 4:6, 3:6.