Saunjas sõitis auto kraavi ja jäi katusele seisma

1. veebruaril kella 14.07 paiku kutsuti päästjad appi liiklusõnnetusele Lääne-Nigula vallas Saunja külas. Sündmuskohal selgus, et sõiduauto oli sõitnud teelt välja kraavi ning jäänud pidama katusel. Sõiduki juht ei saanud iseseisvalt autost välja. Päästjad avasid sõiduki ukse lõikeriistade abil ning aitasid kannatanu välja ja andsid üle kiirabile. Sõiduk tõmmati tagasi ratastele ning eemaldati süttimisoht.

2. veebruaril kella 6.30 paiku käisid päästjad Vormsil Hullo külas ning eemaldasid sõiduteelt sinna langenud puu.

Saaremaa

1. veebruaril kell 21.20 sai häirekeskus teate tulekahjust Kuressaares Hariduse tänaval. Teataja sõnul oli majas tunda juhtmete põlemise lõhna. Päästjad selgitasid sündmuskohal välja, et tulekahju ei ole, elektrikilpi oli sattunud vesi ning tekitanud lühise.

1. veebruaril kella 8.50 paiku teatati häirekeskusele, et Võrsna külas kukkusid sõitvale autole peale kaks väiksemat puud. Keegi õnnetuses viga ei saanud, puud eemaldati teelt.

Pärnumaa

1. veebruaril kell 13.41 sai häirekeskus teate tahmapõlengust Põhja-Pärnumaa vallas Massu külas. Teataja sõnul oli korstnast kuulda tugevat mühinat. Päästjad kustutasid tulekahju pulberkustutiga.

1. veebruaril kella 10.05 ajal käisid päästjad Häädemeeste vallas Jaagupi külas ning eemaldasid sõiduteele kukkunud puu.

Järvamaa

1. veebruaril kella 11 paiku kutsuti päästjad appi liiklusõnnetusele Imavere vallas Jalametsa külas. Sündmuskohal selgus, et ühes sõidukis oli liiklusõnnetuse tagajärjel kinni kiilunud sõiduki juht. Kannatanu aidati sõidukist välja hüdrauliliste vahendite abil ning anti üle kiirabile.

Hiiumaa

1. veebruaril kella 10.40 ajal käisid päästjad Hellamaa külas ning eemaldasid sõiduteele kukkunud puu.

1. veebruaril kella 10.18 ajal käisid päästjad Kiduspe külas ning eemaldasid sõiduteele kukkunud puu.

1. veebruaril kella 9.45 ajal käisid päästjad Nõmba külas ning eemaldasid sõiduteele kukkunud puu.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.