TALVEÕHTU HAAPSALU VANALINNAS: 3. veebruaril pakuvad vanalinna ettevõtted põnevaid sündmusi ja tegevusi

3. veebruaril on MTÜ Läänemaa Turismi eestvedamisel kokku tulnud mitmed Haapsalu vanalinna ettevõtted, et pakkuda ühel päeval midagi veel huvitavamat kui igapäevaselt seda tehakse.

Näiteks toimub Hermanis kokteilikoolitus, Epp Maria galeriis tutvustab Epp Maria isiklikult oma loomingut, ökopoes toimub loeng, kus räägitakse vee tähtsusest ning mitmes kaupluses on eripakkumised.

Raekojas ja Iloni Imedemaal on eriprogramm, mille märksõnaks on kummitused. Resto Krahw pakub lisaks tavamenüüle erimenüüd ning proovida saab Jaanihanso siidreid ning vahuveine.

Lisaks on õpitoad Hetkepüüdjas ja Haapsalu kunstikoolis. Kavas on veel palju põnevaid sündmusi, igaüks leiab midagi enda jaoks.

Ettevõtmise eesmärk on elavdada ettevõtlust Haapsalu vanalinnas talvisel ajal. Korraldajad soovivad, et ka madalhooajal leiaksid inimesed põhjuse vanalinna ettevõtteid külastada ja pikemaajalisem eesmärk oleks ka väljapoole näidata, et Haapsalus ei toimu toredaid ettevõtmisi vaid suvel ning linna tasub külastada igal hooajal.

Idee sündmuse korraldamiseks tuli tänu Haapsalu linnavalitsuse toetusele ning juba varem aktiivsete vanalinna ettevõtete poolt algatatud sarjale “Õhtud vanalinnas”, millest viimane toimus novembris.

Ettevõtjad ise aga jätavad keskse koordineerimise meelsasti mõnele organisatsioonile, sedasi saavad nad ise keskenduda sündmuse raames millegi põneva läbiviimisele.

“Talveõhtu Haapsalu vanalinnas” kavaga saab tutvuda siin.

Annika Mändla
MTÜ Läänemaa Turism

Avalehe foto: Alari Luik

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.