Lääne-Nigula majapõlengu põhjuste uurimiseks alustati kriminaalmenetlust

23. jaanuaril alustati kriminaalmenetlust selles, et 18. jaanuaril põles Lääne-Nigula vallas Vanakülas asuv elamu, mis hävis tulekahjus täielikult. Varaline kahju on ligikaudu 40 000 eurot.

Pärnumaa

23. jaanuaril sai Pärnus Kirsi tänaval asuva maja katusel tööde käigus 41-aastane mees põletadaning kiirabi toimetas mehe haiglasse. Juhtunu täpsemate asjaolude välja selgitamiseks on alustatud kriminaalmenetlus Karistusseadustiku paragrahvi järgi, mis käsitleb töötervishoiu- ja tööohutusnõuete ning tehnilisele järelevalvele allutatud objektile kehtestatud nõuete eiramist, kui sellega on ettevaatamatusest põhjustatud raske tervisekahjustus või inimese surm (KarS § 197 lg 1).

23. jaanuaril esitas Filipiini Vabariigi kodanik, 45-aastane mees, politseile kontrollimiseks veoauto haagise võltsimistunnustega registreerimistunnistuse ja tehnoülevaatuse rahvusvahelise tunnistuse. Samuti oli võltsimistunnustega veoauto tehnoülevaatuse kontrollkaart.

23. jaanuaril alustati kriminaalmenetlus selles, et Pärnus Hospidali tänaval asuvast tööruumi lukustamata lauasahtlist on varastatud 2500 eurot.

Raplamaa

23. jaanuaril sai politsei teate, et Märjamaa alevis Pargi tänaval asuvas korteris lõi 44-aastane mees mitmel korral rusikaga enda 36-aastast elukaaslast, kes sai viga.

23. jaanuaril alustati kriminaalmenetlus selles, et 20. jaanuaril lõi 20-aastane mees Karitsa külas kurikaga 50-aastase mehe kätt. 20-aastase mehe löök põhjustas kannatanule tervisekahjustuse.

23. jaanuaril alustati Rapla politseijaoskonnas kriminaalmenetlus selles, et 28-aastane mees ostis 756 eurot eest interneti keskkonnas teiselt eraisikult mobiiltelefoni iPhone X. Vastavalt müüjaga tehtud omavahelisele kokkuleppele maksis 28-aastane mees poole rahast ette ning teise pidi kandma siis, kui telefon on käes. Peale esimese makse sooritamist müüja enam kirjadele ei vasta.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.