Aasta noorsootöötaja nominentide seas on Uuemõisa lasteaed-algkooli huvijuht Triin Ollema

26. jaanuaril toimuval noortevaldkonna tunnustussündmusel kuulutab haridus- ja teadusminister Mailis Reps välja valdkonna kõige vägevamad tegijad. Nominentide seas on ka Uuemõisa lasteaed-algkooli huvijuht Triin Ollema.

Triin Ollema on Uuemõisa lasteaed-algkoolis õpetaja aastast 2005, kooli huvijuhina alustas ta tööd 2011. aastal. Lisaks huvijuhi tööle annab ta koolis rütmika- ja informaatikatunde ning on ringijuhendaja.

Koolis tegeleb Ollema eri projektiga, mida koostöös kooli juhtkonna ning õpetajatega kirjutatakse ja selle järel läbi viiakse. Projekte on nii rahvusvahelisi kui ka Eesti-siseseid.

Ollema on aastaid koos kooliga korraldanud näiteks heategevuslikku “Playback show’d”, olles ühtlasi selle algataja. Samuti veavad kooli direktor ja Triin Ollema lõimimise projekti, mille käigus on kohtutud vene kooli õpilastega.

Triin on panustanud mitme projekti kaudu noorsootöö üldisesse ja eriti just rahvusvahelisse arengusse, kaasates terve lasteaed-algkooli koolipere. Eri projektide kaudu on Ollema koostöös õpetajate ja kooli juhtkonnaga leidnud eri võimalusi mitteformaalõppe ja formaalõppe sidumiseks, mis on üks noorsootöö prioriteete.

Tunnustuse võitjad selguvad 26. jaanuaril noortevaldkonna tunnustussündmusel. Otseülekannet sündmusest saab jälgida Delfi vahendusel.

Allikas: Eesti noorsootöö keskus

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.