Läänemaa sumomaadluse meistrivõistlustel osales 52 noort

Eile peeti Lihula lasteaia spordisaalis Läänemaa koolispordiliidu meistrivõistlusi sumomaadluses. Kohale oli tulnud rekordarv osalejaid – tervelt 52 noort, kelle seas 13 tüdrukut.

F: Janar Sõber

Osalejaid oli kaheksast koolist: Risti põhikoolist, Haapsalu linna algkoolist, Haapsalu, Martna ja Risti põhikoolist ning Lihula gümnaasiumist, Kullamaa keskkoolist ja Taebla põhikoolist.

Võistlus algas kaalumisega ja turniiritabeli loomisega. Võistlusreegleid ja sumomaadluse traditsioonilist rituaali tutvustas mitu korda selle ala tiitlivõistluste medalitega tituleeritud Aap Uspenski.

Võistlused korraldas Lihula gümnaasium koos Läänemaa koolispordiliiduga.

Tulemused:

1.-3. klassi poisid 

-25kg 

1. Charli Takk Lihula G

2. Richard Böttker Risti PK

3. Kalle Vaher Martna PK

-35 kg 

1. Robin Heuer Haapsalu PK

2. Remi Reiman Taebla PK

3. Hugo Õunaid Ridala PK

3. Rainer Vahar Lihula G

5. Mattias Siider Taebla PK

5. Sten Viideman Lihula G

7. Kristjan Kants Martna PK

-45 kg

1. Gregor Hendrik Mölder Lihula G

2. Rasmus Remlik Taebla

3. Rasmus Valgma Martna PK

+45kg 

1. Samuel Sert Taebla PK

2. Marcus Milinetitš Risti PK

4.-6. klass poisid

-30kg 

1. Ats Kaasik Lihula G

-40kg 

1.Trebor Uustalu Haapsalu LA

2. Mero Karmo Simson Haapsalu Pk

-50kg 

1. Stefan Lauri Mölder Lihula G

2. Morgan Madiberg Haapsalu LA

+50kg 

1. Hendrik Rämman Martna PK

2. Artjom Vinogradov Haapsalu Nikolai kool

3. Kert-Kristjan Peet Martna PK

3. Jarko Danilov Martna PK

7.-9. klass 

-50kg 

1. Anton Liiv Risti PK

-60kg 

1. Harry Soo Martna PK

2. Samuel Kastepõld Lihula G

3. Martin Pärna Taebla PK

3. Erki Mets Risti Pk

-70kg 

1. Raiko Uus Haapsalu PK

2. Markos Eha Kullamaa KK

3. Mihail Allkimaa Taebla PK

3. Peeter Kaus Taebla PK

5. Sören Pent Martna PK

7. Raido Jammer Taebla PK

7. Karl Raadla Taebla PK

+70kg 

1. Kaarel Kants Martna PK

2. Caspar Turu Risti PK

10.-12. klass poisid

+70kg 

1. Hannes Välis Kullamaa KK

Tüdrukud nooremad

-35kg 

1. Elise-Maria Pae Risti PK

2. Eliise Jets Taebla PK

3. Mia-Madlen Urm Martna PK

-45kg 

1. Lisette Böttker Risti PK

2. Meeri Siirus Taebla PK

3. Kaisa Meister Taebla PK

+50kg 

1. Janette Rohuniit Risti PK

2. Helen Soo Martna PK

3. Auleliine Aavik Taebla PK

3. Dagmar Lai Risti PK

Vanemad tüdrukud 

+50kg 

1. Kristyn Pihelgas Lihula G

2. Kaisa Rämman Martna PK

3. Lydia Rüütel Risti PK

Janar Sõber

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.