Seenelised leidsid Nõval kadunuks jäänud eaka mehe metsast üles

Politsei teatas, et reede hommikul Nõva vallas metsa seenele läinud ja seejärel kadunuks jäänud 91-aastane Lev on leitud ja temaga on kõik korras.

Levi leidsid Noarootsi valda Vanaküla metsa seenele läinud inimesed täna kella 12.30 ajal. Kuigi mees liikus metsas ise ja tema üldseisund oli hea, toimetas kiirabi mehe Läänemaa haiglasse kontrolli.

Nõva ja Noarootsi valla piirkonnapolitseinik Kiur Klippberg tänab kõiki, kes Levi otsingutel abiks olid. “Suur tänu Nõva valla elanikele ja vabatahtlikele, kes Levi otsida aitasid. Samuti soovin siiralt tänada tähelepanelikke seenelisi, kes juba mitu päeva metsas olnud Levist kohe teada andsid,” ütles Klippberg.

Lev läks reede hommikul kella 9 ajal Nõmmemaa külas koos oma sõbraga metsa seenele. Metsas käisid nad ringi eraldiseisvalt ja hiljem sõbral Levi enam üles leida ei õnnestunud. Mehel ei olnud kaasas dokumente ega telefoni, mistõttu pole võimalik tema asukohta positsioneerida.

Politsei sai sõbralt Levi kadumise kohta teate kella 15.30 ajal, misjärel alustati otsinguid. Otsingutesse olid kaasatud politsei, vabatahtlikud koos koertega ja ka helikopter.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.