POLITSEI: Läänemaal oli neli kaklust ja kaks suvekodusse sissemurdmist

17. augustil sai politsei teate, et Linnamäe külas tungis 32-aastane mees kallale talle tuttavale 33-aastasele naisele, tekitades talle sellega valu.

19. augustil lõi Risti alevis Sireli tänaval 37-aastane mees 66-aastast meest, kes sai viga.

19. augustil tõukas Taebla alevikus Haapsalu maanteel omavahelise konflikti käigus 24-aastane mees 21-aastast meest, tekitades talle sellega valu.

19. augustil lõi Haapsalus Surnuaia tänaval 20-aastane naine 24-aastast naist, tekitades talle sellega valu.

18. augustil sai politsei teate, et Seljaküla külas on lõhutud ukselukk ja sisse tungitud suvekodusse, millega tekitati kahju 350 eurot.

18. augustil sai politsei teate, et Rooslepa külas on lõhutud ukselukk ja sisse tungitud suvekodusse. Tekitatud kahju on täpsustamisel.

Pärnumaa

18. augustil sai politsei teate, et Pärnus Mõrra tänaval on varastatud mobiiltelefon Huawei. Vargusega tekitati varalist kahju 469 eurot.

20. augustil sai politsei teate, et Pärnus Mihkli tänaval asuvast keldriboksist on varastatud jalgratas Romet Rambler. Vargusega tekitati varalist kahju 229 eurot.

19. augustil tungis Pärnus Jannseni tänaval 53-aastane mees kallale 48-aastasele mehele, kes sai viga ja 54-aastasele naisele, kellele tekitas valu.

Raplamaa

18. augustil sai politsei teate, et Koikse külas on lõhkumise teel sisse tungitud talumajja, kust on varastatud alkohoolseid jooke, habemeajamisaparaat ja muid esemeid. Vargusega tekitati varalist kahju 1000 eurot.

18. augustil sai politsei teate, et Kohila alevis Lõuna tänaval on autost varastatud sülearvuti HP Compaq. Vargusega tekitati kahju 1100 eurot.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.