Kilingi-Nõmme klubihoone sai tulekahjus kannatada

27. märtsil kell 2.15 sai häirekeskus teate tulekahjust Kilingi-Nõmmes Pärnu tänaval. Teataja sõnul põles leegiga klubihoone katlamaja poolne osa. Päästjate saabudes oli tuli levinud katlamajast hoone katusele. Tulekahju kustutamiseks avati kogu saali ulatuses katus. Põlengu lokaliseeriti kell 5.07 ning kell 6.38 likvideeriti. Tuli saali ei jõudnud, kuid ruum sai veekahjustusi. Päästjad aitasid hoonest välja tuua helitehnika, toolid, klaveri. Tulest jäi puutumata fuajee katus. Kustutustööde käigus sai kerge vigastuse üks päästja, kuid peale tervisekontrolli jätkas ta tööd. Põlengu tekkepõhjus on selgitamisel. Sündmusele reageerisid Kilingi-Nõmme, Pärnu, Häädemeeste, Abja-Paluoja kutselised ning Tali ja Mõisaküla vabatahtlikud päästjad.

26. märtsil kell 15.24 sai häirekeskus teate põlengust Sauga vallas Kilksama külas. Teataja sõnul suitses mahajäetud küünis hein. Päästjad selgitasid sündmuskohal välja, et põles kasutuseta olevas küünis umbes üks ruutmeeter heina ja konstruktsioonid. Tulekahju kustutati kell 15.42. Esialgsetel andmetel võis tulekahju alguse saada laste mängimisest tulega. Head lapsevanemad, tuletage oma lastele meelde, et tikkudega mängimine ning tulekahju põhjustamine võib lõppeda väga õnnetult.

25. märtsil kell 22.30 teatati häirekeskusele, et Pärnus Oja tänaval töötab ühes korrusmaja korteris suitsuandur ning tunda on suitsulõhna. Päästjad avasid korteriukse ning selgus, et köögis oli unustatud toit pliidile. Korterielanik magas kõrvaltoas. Päästjad ventileerisid ruumid ning andsid korteris viibinud mehe üle kiirabile.

24. märtsil kell 17.06 teatati häirekeskusele, et Pärnus Rüütli tänaval tuli hoone ventilatsioonist suitsu. Päästjad kontrollisid hoone üle, midagi ohtlikku ei avastatud.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.