Maily Märss ja Kalju Aigro võitsid tenniseturniirid

Eesti Noorteliiga turniiril Rakveres näitas head mängu Maili Märss, kes võitis nii üksikmängu kui ka paarismängu.

Üksikmängus oli kõige tasavägisem mäng veerandfinaalis, kus Maily võitis lõpuks oma paarismängupartnerit Polina Gamtaki 9:8 (3). Poofinaalis tuli võit Mari-Anna Meisteri üle tulemusega 8:1 ja finaalis oli Maily parem Nicole Tsesnokovast 8:3.

Paarismängus koos Polina Gamtakiga alistati veerandfinaalis Kristel Jõgi/Amelia Vaino 8:3, poolfinaalis Kennet Kutsar/Glen Piirsalu 8:2 ja finaalis pärast tasavägist mängu Artur Mokritski/Samuel Olmaru 8:6.

Maily mängutase on viimase poolaastaga tõusnud, mille tunnistuseks ka esimesed turniirivõidud.

Kalju Aigro tegi suurepärase esituse Lätis ITF seenioride turniiril Munchausen Cup. Alustuseks alistas ta H70+ vanuseklassis üksikmängus veerandfinaalis lätlase Peteris Augustovsi 6:1, 6:2. Seejärel poolfinaalis tuli kaotus vastu võtta turniiri hilisemalt võitjalt, leedukalt Algirdas Galiuselt 1:6, 3:6.

Meespaarismängus koos Valeri Kirsiga suudeti aga serveerida korralik üllatus. Poolfinaalis olid nad pärast tasavägist mängu paremad vene paarist Boris German/Aleksei Sizemov 7:6 (4), 6:4.

Finaal oli äärmiselt pingeline, eriti otsustavas kiires lõppmängus, kus vastased juhtisid 8:0 ja vajasid turniirivõiduks veel ainult 2 punkti. Siis aga näitasid eesti mehed tõelist pingetaluvuse taset. On ju Kalju seda aastaid treeninud kohalikus volikogus ja Valeri vabariigi missinduses. Lõpuks ei antud vastastele punktigi, võideti 10 punkti järjest ja turniirivõit kindlustati tulemusega 6:2, 0:6 10/8.

Vello Kuhi

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.