Haapsalus löödi 64-aastast naist, Ridalas varastati majast vanavara

5. jaanuaril kella 17 ajal löödi Haapsalus asutuse ruumides 64-aastast naist. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

6. jaanuaril kella 14 ajal avastati, et Ridala vallas Allika külas on majast varastatud vanavara. Kahju on 270 eurot.

Pärnumaa:

31. detsembril kella 6 ajal varastati Pärnus Riia maanteel korterist mobiiltelefon Samsung ja sularaha. Kahju on 350 eurot. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

7. jaanuaril avastati, et Pärnus seni tuvastamata ajal ja kohas on sõiduautost varastatud sülearvuti Lenovo ja väline kõvaketas. Kahju on selgitamisel.

7. jaanuaril kella 3 ajal löödi Pärnus Rüütli tänaval meelelahutusasutuse ees 25-aastast naist. Politsei pidas sündmuskohal kinni 51-aastane mehe.

7. jaanuaril kella 22 ajal löödi Are vallas Vahenurme külas 32-aastast meest. Kahtlustatavana peeti kinni kaks 25-aastast meest.

8. jaanuaril kella 22 ajal löödi Pärnus Hommiku tänaval meelelahutusasutuses 27-aastast meest.

Raplamaa:

6. jaanuaril avastati, et Kohila vallas Aespa külas on tungitud suvilasse. Esialgsetel andmetel on majast varastatud alkoholi. Kahju on selgitamisel.

6. jaanuaril avastati, et Kohila vallas Aespa külas on tungitud suvilasse, kust varastati murutrimmer, veekeetja ja lauanõud. Kahju on 170 eurot.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.