Kuusalu Cupil 30 väravat löönud Läänemaa Jalgpalliklubi poisid said turniiril teise koha

This slideshow requires JavaScript.

Eelmisel laupäeval oli Kuusalus siseturniir noortele jalgpalluritele, kel sünniaastaks 2005-2006. Läänemaa Jalgpalliklubi poisid lõid kaheksa meeskonnaga peetud turniiril kõige rohkem väravaid, saades kokkuvõttes teise koha.

Kokku osales turniiril kaheksa võistkonda, kellest kõik peale Läänemaa olid Harjumaalt: Nõmme Kalju Tallinnast, kaks Kuusalust (Kalev ja Raasiku), üks Anijast ning üks Sauelt.

Kui tavapäraselt on kaheksa võistkonnaga turniiridel kaks alagruppi, siis sel võistlusel mängisid kõik kõigiga läbi. See andis igale tiimile seitse kümneminutilist mängu. Läänemaa poisse turniiril juhendanud lapsevanem Tarmo Suderi sõnul oli turniir hästi korraldatud ja mängud toimusid parajate vahedega.

Esimeseks vastaseks sai LJK poistele Nõmme Kalju. Mäng lõppes viigaga, kus kumbki pool väravani ei jõudnud.

Edasistes mängudes näitasid poisid tugevat võistlustahet ning suutsid kõik kuus mängu võita. See andis turniiritabelis saadud 19 punktiga üldarvestuses esimese positsiooni, kuid mitte veel turniirivõitu.

Vastavalt reeglitele järgnesid kohamängud nelja parima vahel. Finaalis sai Läänemaa taas kokku tugeva Nõmme Kaljuga. Viimastel minutitel enne mängu normaalaja täissaamist õnnestus LJK poistel 2:1 juhtima minna. Vahetult enne mängu lõppu anti aga vastasele karistuslöögi näol kaks soodsat võimalust, millest viimane realiseeriti. Nii oli ka see mäng viigiga lõppenud.

Järgnenud penaltiseerias oli rohkem õnne Nõmme Kalju poistel. Läänemaa Jalgpalliklubi tublid poisid tulid Kuusalu Cupil kokkuvõttes teisele kohale.

Turniiri peale löödi kokku 30 väravat, millega oli Läänemaa JK enim väravaid löönud võistkond. Läänemaa mängija Sten Veski lõi turniiril 13 väravat, jagades selle tulemusega suurima väravaküti tiitlit ühe Kuusalu Kalevi poisiga. Sten Veski valiti ka turniiri parimaks mängijaks.

See, et meie väravavõrku sattus pall vaid kuuel korral, on igati kiiduväärt, kommenteeris Läänemaa poisse juhendanud Tarmo Suder. Kuna võiskond koosnes kahes eri Läänemaa Spordikooli grupis treenivatest noortest jalgpalluritest, annab omavahelist koostööd kindlasti parandada, lisas Suder.

Läänemaa võistkonnas mängisid Sten Veski, Sander Soome, Henri Suder, Trevor Uustalu, Jan-Erik Niit, Robi Suder, Arti Viispert ja Kert Markus Vare.

Triin Vellemäe
Läänemaa JK

Fotod: Elen Kuli

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.