30. septembrist algavad Haapsalus taas Rändurite klubi kokkusaamised

Suvine rännakute aeg on lõppemas ja aeg on asuda tubasemate tegevuste juurde. Rändurite klubi alustab hooaega klubiõhtuga 30. septembril Haapsalus Nurme bistroos. Sel hooajal on plaanis mõningaid väikseid muudatusi klubiõhtute
korralduses.

Esiteks oleme nihutanud pisut hilisemaks klubiõhtute algusaja, et ka kaugemalt (ja ühistranspordiga) tulijad ei peaks magusast algusosast ilma jääma. Sellest hooajast algavad klubiõhtud kl 19.30.

Teiseks uuenduseks on see, et algava hooaja klubiõhtud kannavad üldpealkirja “Rännakud ja raamatud”. Külla on oodata rändureid, kelle sulest on ilmunud kaasahaaravaid rännakuid käsitlevaid raamatuid.

Kolmandaks muutub sel hooajal pisut ka klubiõhtute formaat. Kõigest täpsemalt näete-kuulete kohapeal. Jätkuvalt on väga tervitatav klubiõhtul osalejate aktiivus külalistele küsimuste esitamisel ja kommenteerimisel.

Klubi kaheksanda hooaja avab 30. septembril kell 19.30 oma trükisooja raamatuga “4×4 reisid. Elu läbi kolme silma” motomatkaja, operaator ja filmirežissöör Väino Laisaar. Täpsem teave lisatud posteril.

Sissepääs on nagu ikka prii. Avatud on puhvet.

Tere tulemast!

Klubõhtu korraldajad

4x4a4randuriteklubi1

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.