“Liiprid, mis võiksid kõnelda” viimane hooaeg algab ALO-TV ekraanil 1. septembril

Riisipere-Haapsalu-Rohuküla raudtee taastamist toetaval saatesarjal “Liiprid, mis võiksid kõnelda” algab 1. septembril kell 18:30 ALO-TV ekraanil uus ja ühtlasi viimane hooaeg.

Muudatusi viimases hooajas on mitu. Varasem 30 minuti pikkune saade on nüüd pikem – üks episood kestab keskmiselt 50 minutit.

Teiseks muudatuseks on saatejuhi vahetus ja uue reporteri tulemine meeskonda. Saatejuhiks on Hans Ulmiste, kes juhtis saadet ka siis, kui aastavahetusel oli ALO-TV ekraanil eetris 14. episood. Reporteriks tuli Kevin Sink, kes on ka Tallinna Polütehnikumi televisiooni saatejuht.

Põhiliselt oleme võtetel külastanud Haapsalu suveüritusi, käinud Vormsi saarel, teinud  eksperimendi ja ka loo Lavasaare raudteemuuseumist.

Praegu tegeleme kolme 50-minutilise episoodi tootmisega, kaks saadet meie sügisesel hooajal lähevad otseülekandena eetrisse, aga nendest saab täpsemalt rääkida siis, kui aeg on käes.

3. hooaja toetaja on 35mm ehk Fosgrafe OÜ.

“Liiprid, mis võiksid kõnelda” kõige esimene seeria jõudis vaatajateni täna täpselt kolm aastat tagasi. Kõige esimeses seerias olime Haapsalus ning sellest päevast sai alguse saatesarja ajalugu. Esimesel seerial on meie YouTube’i kanalil saanud täis 943 vaatamist.


Rene Henri Rand
LMVK produtsent/režissöör

Vaata saatesarja veebilehte.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.