Tagalahel sõitis jaht madalikule, Noarootsis tungiti elumajja

9. juulil kella 17 paiku avastati, et Noarootsi vallas Höbringi külas on tungitud elumajja ja kõrvalhoonetesse. Kahju on selgitamisel.

8. juulil kell 15.55 anti merevalvekeskusele teada, et Haapsalu Tagalahel on madalikule sõitnud jaht. Sündmusele reageerisid Haapsalu politseijaoskonna merepäästjad, kes jõudis hätta sattunud aluseni kell 16. Jaht vabastati madalikult ja pukseeriti Haapsalu sadamasse.

Järvamaa:

7. juulil kella 9 paiku löödi Koeru vallas Vahuküla külas korteris omavahelise tüli käigus 26-aastast meest.

8. juulil kella 2 paiku rööviti Türi vallas Türi-Alliku vägivalda kasutades talust alkoholi, sularaha ja muid esemeid. Kahju on selgitamisel.

Pärnumaa:

7. juulil avastati, et Sauga vallas Räägu külas on garaažist varastatud murutraktor. Kahju on 700 eurot.

8. juulil kella 23 paiku varastati Pärnus Rüütli tänaval lukustatud jalgratas Insera. Kahju on 380 eurot.

10. juulil südaöö paiku helistas hädaabinumbrile mees, kes teatas, et Vändras Kooli tänaval on majas pomm. Sündmuskohale saabunud demineerijad lõhkeseadeldist ei leidnud.

7. juulil kell 20.30 omastati Pärnus Riia maanteel kaupluses rahakoti koos dokumentide ja 50 euro sularahaga.

8. juulil kell 22.15 anti merevalvekeskusele teada, et Kihnu väinas on jaht madalikule sõitnud. Alusel viibis üks inimene, kelle elu ohus ei olnud. Teatele reageerisid Pärnu politseijaoskonna merepäästjad, kes jõudsid hädasolijani kell 22.40. Kell 22.44 oli alus madalikult vabastatud ja jätkas teekonda Pärnus sadamasse.

8. juulil kell 22.29 anti merevalvekeskusele teada, et Sorgu saare lähedal on kahjustatud sõukruviga kaater, mille pardal on kaks inimest. Teatele reageerisid Pärnu politseijaoskonna merepäästjad, kes jõudsid kell 23.20 abivajajani. Merepäästjad turvasid vigastatud kaatri teekonda Kihnu sadamasse, kuhu jõuti kell 23.55.

Raplamaa:

10. juulil avastati, et Kaiu vallas Kasvandu külas on tungitud hoonetesse. Lõhkumisega tekitatud kahju on 100 eurot.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.