Kõmsi kool sai jalgpalli täpsusseina

seina

Juuni alguses püstitati Kõmsi algkooli spordiväljakule jalgpalli täpsussein. Sein on mõõtmetega 2,5 x 6,25 meetrit ja see on Läänemaa ainuke seesugune statsionaarne spordiobjekt.

Tugevast metallist ja ilmastikukindlast vineerist jalgpalli täpsussein aitab oluliselt mitmekesisemaks muuta kooli kehalise kasvatuse tunde ja võimaldab kohalikel ja ka ümbruskonna lastel lõbusalt aega veeta. Samuti on see tõhusaks abiks Kõmsi algkoolis teist aastat treenivatele jalgpallilastele.

“Aitäh tublidele lastevanematele ja külaelanikele, kes koos selle projekti ellu viisid. Olen Lõuna-Läänemaal üle 20 aasta jalgpallureid treeninud, kuid täpsusseina saan treeningul lastega kasutada esmakordselt,” ütles treener Jaanus Getreu.

Projekti mõtte algatajaks on Kõmsi kooli kehalise kasvatuse õpetaja Anneli Mänd, koos kooli hoolekogu esimehe Lilia Urbiga hakati asja ajama. Kirjutati projekt MTÜ Hanila Valla Toetusgrupile.

redeliProjekt sisaldas ka rippredelit, mis lisaks täpsusseinale samuti spordiväljakule rajati. Appi tuli ka kohalik metalliettevõte AS K.Met, kellelt telliti metallkonstruktsioonid.

Lilia Urb: “Pidasime nõu ka kohalike tublide ehitusmeestega ja sai valitud ka õige värvivalik. Seega saame öelda, et uude objekti panustasid nii õpetajad, lapsevanemad kui ka külaelanikud.”

Väikeste maakohtade tegemiste rõõm peitubki koostegemises, just see annab kõige parema tulemuse. Kui midagi tehakse veel laste nimel, siis on rõõm topeltsuur.

Jaanus Getreu

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.