Eesti rannajalgpalli koondises mängib kaks läänlast

Rasmus Munskind.
Rasmus Munskind.

Eesti rannajalgpalli koondis osaleb reedest pühapäevani Moskvas peetaval Euroliiga B-divisjoni põhiturniiril. Hea uudis on, et kümneliikmelisse koondisse kuulub koguni kaks läänlast.

Kui Priit Mäeorg teeb koondises kaasa juba viiendat aastat, siis Rasmus Munskind, kes kuulub ka Eesti saalijalgpalli koondisse, on saamas oma esimest suuremat võimalust rannajalgpalli koondises.

28-aastane Mäeorg ja 26-aastane Munskind on jalgpalli alghariduse saanud oma esimestes koolides. Kõmsilt pärit Priit Mäeorg alustas jalgpallitreeninguid Virtsu põhikoolis treener Jaanus Getreu käe all.

Palivere mehe Rasmus Munskindi esimeseks treeneriks oli Palivere põhikoolis noormehe isa Väino Munskind. Praegused koondislased on lapsena palju ka palliplatsil vastastikku kohtunud, esindades Läänemaa koolide võistlustel kumbki oma kodukooli.

See, et pallimängu rahvuskoondist on korraga esindamas kaks läänlast, peaks olema Läänemaal esmakordne.

Munskindi koduklubi on SK Augur Enemat ja Mäeorul Nõmme BSC Olybet.

Eesti rannajalpalli koondis on Moskvas 1.-3. juulil peetaval turniiril kõrgeima asetusega. Reedel kohtub meie koondis Serbiaga, laupäeval Kasahstaniga ja pühapäeval Moldovaga. Koondis peab jõudma kahe tugevama hulka, et pääseda 25.-28. augustil Itaalias Catanias peetavale Superfinaalile.

Jaanus Getreu

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.