Päästjad käisid Läänemaal kolmel korral sõiduteelt puid eemaldamas

Tugevast tuulest põhjustatud väljakutseid päästjatele oli Läänemaal viimasel nädalavahetusel kokku kolm, kõik seotud sõiduteedele kukkunud puudega.

Saaremaa:

17. juunil kell 18.10 sai häirekeskus teate gaasiballooni lekkest Pihtla vallas Kailuka külas. Teataja sõnul oli väliköögis asuvast gaasiballoonist kuulda sisinat ning kinni keerata ei olnud ballooni võimalik. Päästjad tõid ballooni välja ning keerasid kraani kinni.

Tugevast tuulest põhjustatud väljakutseid päästjatele oli Saaremaal viimasel nädalavahetusel kokku kaks, mõlemad seotud murdunud puudega.

Raplamaa:

Tugevast tuulest põhjustatud väljakutseid päästjatele oli Raplamaal viimasel nädalavahetusel kokku kaks, mõlemad seotud murdunud puudega.

Pärnumaa:

19. juunil kell 20.57 teatati häirekeskusele tulekahjust Sindis Pärnu maanteel kortermajas. Teataja sõnul oli teisel korrusel tunda kärsahaisu ning ühes korteris töötas suitsuandur. Päästjad sisenesid korterisse ning tegid kindlaks, et pliidil kõrbes toit.

18. juunil kell 9.55 sai häirekeskus teate korstnapõlengust Toris. Päästjad kustutasid korstnas põlenud tahma.

Tugevast tuulest põhjustatud väljakutseid päästjatele oli Pärnumaal viimasel nädalavahetusel kokku 33, kõik seotud elektriliinidele või sõiduteedele kukkunud puudega.

Järvamaa:

Tugevast tuulest põhjustatud väljakutseid päästjatele oli Järvamaal viimasel nädalavahetusel kokku kuus, kõik seotud elektriliinidele või sõiduteedele kukkunud puudega.

Hiiumaa:

17. juunil kell 12.11 sai häirekeskus teate pinnase põlengust Hiiu vallas Kalana külas. Päästjad kustutasid umbes 20 ruutmeetrit põlevat metsaalust kell 13.22.

Tugevast tuulest põhjustatud väljakutseid päästjatele oli Hiiumaal viimasel nädalavahetusel kokku üks, tegemist oli sõiduteedele kukkunud puuga.

Lääne-Eesti pommigrupp:

19. juunil said demineerijad väljakutse Saaremaale Torgu külla, kus metsatööde käigus leiti lõhkekehi. Sündmuskohal selgus, et tegemist oli kahe mürsuga. Leiud hävitati hävituskohas.

DSCN6745[1]

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.