Esimeseks Haapsalu pokkerimeistriks tuli saarlane Tarmo Tammel

Tarmo Tammel. F: Tarmo Pikk / Tartu Mõttemängude Klubi
Tarmo Tammel. F: Tarmo Pikk / Tartu Mõttemängude Klubi

18. juunil peeti Eesti vanima ööklubi Africa VIP-saalis läbi aegade esimesed Haapsalu meistrivõistlused turniiripokkeris. Triobeti ning Tartu Mõttemängude Klubi koostöös korraldatud 55-eurose osalustasuga No Limit Holdem freezeout-turniiri võitis Tarmo Tammel.

Korduvalt ka Eesti suurimatel pokkeriturniiridel mehetegusid teinud Tammel on Tallinnas elav saarlane, keda tuntakse muuhulgas nii tantsumuusiku kui ka pealinnas asuva ööklubi Factory osanikuna. “Minu peamiseks eesmärgiks olid küll 18. juunil toimuvad Saaremaa meistrivõistlused, kuid teel Kuressaarde otsustasin ka esimestelt Haapsalu meistrivõistlustelt läbi põigata,” kommenteeris rahulolev tšempion.

“Ega neid kahele turniirile sõitjaid vähe olnudki – tulime Tallinnast koguni kolme autoga ning toetasime kõik üksteist ka mängu ajal. Hea, et võit omadele jäi, nüüd aga juba edasi Söörömöölö!” rääkis Tammel.

Tammel teenis turniirivõidu eest 520 eurot, teiseks tulnud kohalik mängumees Tõnis Tilk aga 350 eurot auhinnaraha. Kolmanda koha saavutas pealinlane Tanel Koht, keda premeeriti 230 euroga.

Kokku jagus auhinnaraha viiele parimale, kahjuks pidi võistluse ainus naismängija Deisy Sild leppima kuuenda kohaga. Küll ootasid aga nii teda kui ka mitut teist osalejat eriauhinnad ööklubilt Africa.

“Mul on hea meel, et esimesed Haapsalu meistrivõistlused osutusid tavapäraselt menukateks,” rõõmustas Triobeti pokkerimänedžer Andres Burget. “Viimaste aastate jooksul oleme korraldanud regionaalseid meistrivõistlusi enam kui kümnes Eestimaa paigas ning saanud kõikjal sooja vastuvõtu osaliseks. Jätkame nende läbiviimist ka edaspidi ning otsime
aktiivselt uusi põnevaid sihtkohti,” väitis Burget.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.