Saku suurhallis peetakse võimas taipoksi tiitlimatš


Järjekordne Xplosion Fight Series peetakse 21. oktoobril Saku suurhallis ning korraldajad on välja kuulutanud juba ka eelseisva ürituse peamatši, milleks saab rahvusvahelise taipoksiliiga Muay Thai Grand Prix (MTGP) -66 kg meistritiitlimatš,

Selles matšis on väljakutsujaks eestlastele juba tuntuks saanud taipoksiveteran Deo Phetsangkhat, kes pidanud maha üle 220 taipoksi matši. Tema vastaseks on tiitliomanik Suurbritanniast Charlie Peters.

Peters kaitses alles möödunud nädalavahetusel 11. juunil Londonis O2 Arenal toimunud MTGP sarjas oma meistrivööd alistades vastase 2. roundis nokaudiga läbi väga efektse küünarnukilöögi.

Charlie Peters.
Charlie Peters.

Deo Phetsangkhati ja Charlie Peters matš saab toimuma kehakaalus kuni 66 kg ja Full Muay Thai reeglite järgi, mis tähendab 5×3 minutilist roundi ning lubatud on löögid ruiskate, küünarnukkide, jalgade ja põlvedega. Matši teeb kindlasti vaatemänguliseks ka see, et ta toimub täieliult traditsiooniliste taipoksi reeglite ja kommete järgi, kus näiteks matši eel esitavad võistlejad traditsionaalse Wai Khru palverituaali.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.