Politsei palub abi: Haapsalus rünnati naist ja teda hoiti tahte vastaselt kinni

Politsei sai 4. juunil kella 4 paiku teate, et Haapsalus Niine tänaval rünnati 35-aastast naist ja teda hoiti tahte vastaselt kinni. Juhtunuga on seoses üle kuulatud kannatanu ja võimalikud tunnistajad.

Palume kõigil, kes märkasid Haapsalus Niine tänava piirkonnas laupäeva varahommikul midagi kahtlast või omavad juhtunu kohta rohkem teavet, võtta ühendust vello.palmits@politsei.ee või 5305 8818. Haapsalu politseijaoskonna juht Andrei Taratuhin tänab kõiki, kes on juba politseile informatsiooni edastanud.


4. juunil kell 18.04 löödi Haapsalus Surnuaia tänaval 26-aastast meest.

4. juunil kella 12 paiku avastati, et Haapsalus Posti tänaval on toitlustusasutusest varastatud arvuti, mobiiltelefon ja teisi esemeid. Esialgne kahju on 685 eurot.


Pärnumaa:

3. juunil kella 20 paiku löödi Pärnus omavahelise tüli käigus 36-aastast naist. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

4. juunil kell 7.32 löödi Pärnus Pikal tänaval 66-aastast meest. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

5. juunil kella 3 paiku löödi Tahkuranna vallas Võiste alevis 21-aastast meest. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.


Raplamaa:

5. juunil kella 21 paiku löödi Kehtna vallas Kaerapere alevikus omavahelise tüli käigus 45-aastast naist. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.