Pärnus vette hüpanud inimest pole veel leitud, politsei palub abi

jalats41

Politsei palub abi: artikli juures on foto jalanõust, mis leiti Pärnu sillalt paigast, kus tundmatu naine täna vette hüppas. On alust arvata, et see kuulub vette hüpanud inimesele.

“Juhul, kui keegi tunneb ära selle jalanõu või teab, kes võis Pärnus sillal või läheduses selliste jalanõude ja tumeda tuunika või kampsuniga kella 7 paiku liikuda, palume kohe pöörduda politsei poole numbril 504 6106,” ütles Politsei- ja piirivalveamet kommunikatsioonibüroo pressiesindaja Ruth Vilusaar.

Kokku teavitas vette hüpanud inimesest politseid kolm inimest. Neist kaks on juba tunnistajatena üle kuulatud. Vette hüppamise põhjuseid pole õnnestunud veel selgeks teha.

Politsei on jätkab lähikonna turvakaamerate salvestiste kontrollimist, et selgitada isikut, kes vette hüppas või tema võimalikke kaaslasi. Otsingutesse kaasati vabatahtlikud koos sonariga ja tuukrid.

Politsei palub kõigil, kes omavad täpsemat informatsiooni, võtta ühendust andres.sinimeri@politsei.ee, 504 6106.

Täna, 2. juunil kell 7.29 anti hädaabinumbrile teada, et Pärnu Kesklinna sillalt on jõkke hüpanud inimene. Hetkel teadaolevalt võis olla tegu nooremapoolse naisega.

Sündmusele reageerisid päästjad ja politsei merepäästjad, kes veest ega lähedusest kirjeldusele vastavat inimest ei leidnud.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.