Hanna-Liisa Salf ja Maily Märss võitsid TV 10 olümpiastardil kõrged kohad

Pildil paremalt Keity-Liina Kallas, Maily Märss, Hanna-Liisa Salf ja treener Kaja Ladva.

TV 10 olümpiastardi 4. etapp peeti Tartus. Kuni 12-aastaste tüdrukute palliviskes pääses Maily Märss finaali, visates palli 42.33. Finaalis viis ta oma isikliku rekordi uuele tasemele ja võitis 46.02-ga 3. koha 54 võistleja seas.

600 m jooksus oli Maily samuti tugevamas jooksus ja sai ajaga 1.59,24 13. koha. Aasta noorem Emma Katharina Hein sai 21. koha ajaga 2.01,16.

Kuni 14-aastaste 600 m jooks kujunes väga põnevaks, kus viimases kõige tugevamas jooksus startisid meie Hanna-Liisa Salf ja Keity-Liina Kallas.

Hanna-Liisa tegi oma parima jooksu ning võitis 3. koha 1.45,71-ga, püstitades nii uue Haapsalu põhikooli kui ka Haapsalu kergejõustikuklubi rekordi.

Kohe Hanna-Liisa järel lõpetas Keity-Liina Kallas, saades kirja samuti uue isikliku rekordi 1.47,73 ning tasuks kõrge 4. koht 46 võistleja konkurentsis.