Fotod ja video: Tallinnas hukkus jäätmejaama põlengus inimene

Täna öösel puhkes tulekahju Tallinnas Suur-Sõjamäe tänaval asuvas jäätmejaamas, kus kustutustööde käigus leidsid päästjad hukkunud mehe.

Häirekeskus sai teate tulekahjust Lasnamäel Suur-Sõjamäe 31 asuvast jäätmejaamast öösel kell 1.57. Helistaja info kohaselt oli hoone leekides, mis olid juba katusest väljas. Päästjate sündmuskohale jõudes selgus, et tulekahju oli puhkenud jäätmejaama tootmishoones, kus põlesid rehvide jäätmed, nendest ümbertöödeldud kummimatid, ning tootmismasinad. Hoones olid veel gaasiballoonid, mis kuumuse käes plahvatasid. Päästjad alustasid koheselt kustutustöödega ning tule leviku piiramisega kõrvalhoonetele.

Kustutustööde käigus leidsid päästjad hoone teisel korrusel asuvast töötajate puhkeruumist hukkunud mehe.

Põlengust oli haaratud umbes 1/3 hoonest ja põlemine toimub peamiselt 30x50m mõõtmetega ruumis, mis on tulest kõvasti kannatada saanud ning mille katus on sisse varisenud.

Tulekahjule pandi piir, kell 4.01, Kella 5 ajal kestis järelkustutustöö.

Et tegu oli jäätmejaama tootmishoone ulatusliku põlemisega, kinnitati sündmuskohal kõrgeim väljasõiduaste, mis kaasas sündmusele rohkelt päästejõudusid. Tulekahju on kustutamas päästemeeskonnad Lasnamäe, Kesklinna, Pirita, Lilleküla, Nõmme ja Assaku päästekomandodest ning Rae vabatahtlikud.

Tulekahju tekkepõhjuse selgitab menetlus.

01põlengtallinnas 02põlengtallinnas 03põlengtallinnas 04põlengtallinnas 05põlengtallinnas 06põlengtallinnas 07põlengtallinnas 08põlengtallinnas 09põlengtallinnas 10põlengtallinnas

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.