Haapsalu turismihooaja alguseks valmis eesti- ja ingliskeelne postkaart-märkmik, mis tutvustab linna kohvikuid, vaatamisväärsusi ja tippsündmusi.

“Postkaart-märkmik sündis paljude inimeste koostöös,” ütles linna avalike suhete juht Tõnu Parbus. “Erki Rammo kujundas sel aastal Haapsalu ja Läänemaa kultuurikavad. Tema omapärane ja romantiline käekiri pani mõtlema, et äkki oleks võimalik teha üks praktiline ja ilus märkmik, mida oleks võimalik linnal kinkida ning turistidel ka osta.”

Parbuse sõnul on märkmikus eri lood Haapsalust ja ettevõtetest vaheldumisi kohtadega, kuhu on võimalik märkmeid teha. See ei ole kalendermärkmik, kuna nii on see veidi ajatum ja tema realiseerimisaeg on pikem, selgitas Parbus.

Ettevõtted ja asutused – kohvikud, muuseumi sihtasutus, spaad, kauplused, kolledž, linnavalitsus ja paljud teised – aitasid märkmiku valmimiskulu katta.  Linnavalitsus ostis märkmikke ka esinduskingituseks.

Postkaart-märkmikus on 128 lehekülge. Erki Rammo sõnul oli märkmiku tegemine üsna kallis ja ta tänab neid, kes ettevõtmist toetasid. “See oli raske töö, aga kõik tulid asjaga kaasa,” lausus ta.

Trükist saab igaüks uudistada ja osta Haapsalust. See on saadaval kaubamajas, postimajas, Apollo raamatupoes ja turistidele spaades.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.