Homme jooksevad ligi 300 Läänemaa noort liikumisvõime kaotanud laste ravi toetuseks

Teatejooksjad eelmisel aastal Tartus. F: Jassu Hertsmann.
Teatejooksjad eelmisel aastal Tartus. F: Jassu Hertsmann.

Neljapäeval, 5. mail on samaaegselt 21 linnas üle-eestiline heategevuslik Teatejooks, mis toob liikumisvõime kaotanud laste ravi toetuse nimel jooksma üle 9500 põhikooli noore, teatas linnavalitsus.

Haapsalus on Teatejooks staadionil algusega kell 14. Jooksu avab neuroloogilise rehabilitatsioonikeskuse juhatuse esimees Priit Eelmäe.

Sel aastal on esindatud Haapsalu koolid, Kullamaa keskkool, Lihula gümnaasium, Nõva kool, Oru kool, Palivere põhikool, Ridala põhikool, Risti põhikool ja Uuemõisa lasteaed-algkool. Kõik huvilised on oodatud tublidele noortele kaasa elama!

Teatejooksuga kogutud annetused lähevad liikumisvõime kaotanud laste raviks Haapsalu neuroloogilises rehabilitatsioonikeskuses. Kogutud annetused jagunevad kolmeks:

1) 4-aastase Uljana,

2) 6-aastase Kertu,

3) teiste liikumisvõime kaotanud laste raviks neuroloogilises rehabilitatsioonikeskuses.

Täiskasvanud saavad Teatejooksul osalevate laste panust ning liikumisvõime kaotanud laste ravi toetada, helistades heategevusnumbril 900 7777 (ühe kõne hind on 7 eurot).

Teatejooks on Eesti suurim laste- ja noortespordiüritus ning ühtlasi suurim üritus, kus lapsed ise annavad oma panuse heategevuse heaks.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.