NOËP annab Haapsalus elektro-instrumentaalse klubikontserdi

NOEP press

Reedel, 13. mail annab Haapsalu VanaKinos esimest korda sügav-emotsionaalse klubikontserdi indie-elektrooniline sooloprojekt NOËP.

Elektroonilist poppi viljelev NOËP on paljudele üllatusena täitsa kodumaine artist. Isepärase nime taga seisab 26-aastane Tenfold Rabbiti ridades tuntuks saanud ainulaadse vokaaliga noormees nimega Andres Kõpper. Ta on karismaatiline ja kaasahaarav sooloartist, kes paneb ennastunustavalt kaasa tantsima viimasegi kontserdikuulaja.

NOËPi muusika on minimalistlik, kuid samas emotsionaalne ja haarav. Tema esimene singel “Move” ilmus märtsis 2015. Kiiremini kui keegi oodatagi oskas, saavutas lugu nii kohaliku kui ka rahvusvahelise populaarsuse ning on tänaseks kogunud Spotify’s pea 2,5 miljonit kuulamist. Seda lugu kuuleb igapäevaselt raadiotes ja klubides Rootsis, Saksamaal, Suurbritannias, Brasiilias ja mitmel pool mujal.

Muusiku eduloole on kindlasti kaasa aidanud ka eelmise aasta lõpus sõlmitud leping maailma ühe suurima plaadifirmaga Sony Music. Aasta 2016 toob uue singli, oodatud EP ning esinemised suurematel festivalidel ja kontsertidel nii Eestis kui ka väljaspool. Iga live’ga lisandub NOËPile uusi fänne ja tema esinemised on alati väga oodatud.

Haapsalu kontserdi üks korraldajatest, Jürgen Visnapuu ütles, et taaskord pannakse olulist rõhku õige atmosfääri loomisele VanaKinos, et teha sellest üks unustamatu elamus.

Haapsalu klubikontserdi koosseis: Andres Kõpper – vokaal, elektroonika, klahvpillid Angeelika Masik – vokaal.

Häid emotsiooni enne ja pärast kontserti keerutab vinüülimängijatel üles kohalik funky-duo FUNKIN FURY koosseisus Kristo Allikas ja Jörgen Läänerand.

Uksed avatakse kell 23, sissepääs 18+. Pilet esimesel tunnil 5€, hiljem 8€.

Kontserdiga seoses loositakse välja ka uhke väikepuhkus Haapsalus koos kontserdi piletite ning majutusega luksuslikus külaliskorteris. Loosist saab osa võtta siin.

Täpsem info ürituse kohta on siin.

NOËPi fännileht.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.