4:1 – Haapsalu jalgpalliklubi võitis kindlalt Kernu Kadakat

Läänemaa JK Haapsalu.

Läänemaa JK Haapsalu alustas liigahooaega kodusel Haapsalu kunstmuruväljakul kindla 4:1 võiduga JK Kernu Kadaka üle.

Läänemaa JK Haapsalu asus juba 2. minutil kohtumist juhtima, kui Aare Avila andis läbisöödu Kernu kaitseliini taha Martin Salfile, kes võimaluse kindlalt realiseeris.

Kaks minutit hiljem asus Läänemaa JK Haapsalu 2:0 juhtima. Sarnaselt esimesele väravale olid aktsioonis Salf ja Avila. Seekord andis läbisöödu Salf ning tekkinud võimaluse lõi külaliste võrku Avila.

39. minutil viis Rivo Reinsalu kauni löögiga Läänemaa JK Haapsalu juba 3:0 ette. Sellise skooriga mindi ka poolajale.

46. minutil viis Karmo Einmann Läänemaa 4:0 juhtima – Martin Salfi kauglöögi tõrjus Kernu väravavaht enda ette ning esimesena oli jaol Einmann.

70. minutil teenis kodumeeskond karistuslöögi. Vastasmeeskonna müüri segama läinud Artur Matto tegi Kernu mängija suunas kohtuniku meelest punase kaardi väärilise löögiliigutuse ning saadeti selle eest varakult pesema.

80. minutil kandis Kernu ülekaal vilja, kui Kernu mängija sooritas kauglöögi, mille Läänemaa JK Haapsalu väravavaht Siim Pikkaro õnnetult enda ette tõrjus ning jätkuolukorras lõi külaliste auvärava Priit Zoova. 4:1 skooriga ka mäng lõppes.

Läänemaa JK Haapsalu mängis koosseisus:

Siim Pikkaro, Aleksei Saveljev, Bert Rotberg, Jako Kariste, Rivo Reinsalu, Artur Matto, Talis Tamm, Kristo Enn, Karmo Einmann, Martin Salf, Aare Avila.

Vahetusest sekkusid: Karel Saarkopli, Kris-Sten Toom ja Morten Saar.

Järgmisena kohtub Läänemaa JK Haapsalu 17. aprillil 13.30 Kärdla linnastaadionil kohaliku Kärdla Linnameeskonnaga, keda hooajaeelses sõpruskohtumises 7:1 võideti.

Klubi teeb suure aplausi publikule, keda oli platsi äärde kaasa elama tulnud meeldivalt palju!